Didžiuojamės įgyvendintais tikslais

Užsakymų On Time – 98,9%

Eksportuojamų gaminių dalis į Vakarų Europą – 95%

Per 2022-sius pagaminome 30 000 langų

Vertybės, kuriomis vadovaujamės kiekvieną dieną

ATKAKLUMAS

Mums nėra atsakymo „ne“, nes tikime, kad rasim išeitį iš bet kokios situacijos, kur galbūt kiti pasiduotų.

SIEKIS TOBULĖTI

Ieškom naujų žinių/metodų, juos pritaikom savo veikloje, dalinamės su kolegomis, kuriam iniciatyvas ir jas įgyvendiname dirbdami komandose.

LAISVĖ VEIKTI

Darbuotojai aktyviai dalyvauja diskusijose dėl pokyčių ir yra laisvi įgyvendinti savo idėjas, kurių teikiama nauda jie neabejoja.

DRĄSA

Neieškom lengviausio kelio, kartais mes būnam „per plauką“ nuo nesėkmės, tačiau nesikratom atsakomybės, nebijom suklysti ir tai pripažinti.

VIZIJA

Stiprioji grandis langų tiekime

Siekiame tapti geriausiu ir nepakeičiamu tiekėju mūsų klientams

  • Efektyvus klientų aptarnavimas, kurį užtikrina:

a) kvalifikuoti, išradingi, geranoriški ir, žinoma, laimingi darbuotojai;

b) inovatyvūs IT sprendimai leidžiantys kokybiškai ir greitai apdoroti užsakymus. Komunikacija su klientais vyksta operatyviai (visada atsakom per 24 val.); greitai ir kokybiškai sprendžiam problemas (claim sprendimai per 10 dienų); nepamirštam klientų apdovanoti ne tik nepriekaištingu darbu, bet ir džiugiomis dovanomis ir šauniais vakarėliais 🙂

  • Kokybiškus produktus pateikiame laiku. Right at firs time – on time (REF-OT) > 97 proc.
  • Klientams siųlome sprendimus ir pakeitimus, kurie (1) mažina kaštus, (2) trumpina terminus ir (3) gerina kokybę, klientai tai vertina todėl nori su mumis dirbti ilgame laikotarpyje. Mes visada esame geresni už savo konkurentus bent dvejose kategorijose iš nurodytų trijų.
  • Jie čia mokosi, dirba jiems įdomų darbą, turi kolegų palaikymą ir gerai jaučiasi, nes organizacijoje vyrauja atvirumu, savitarpio pagalba ir pagarba grįsta darbo kultūra. 
  • Gamina produktus, kurie yra kokybiški, paklausūs ir prisideda prie poveikio aplinkai būdami  energetiškai efektyvesni (mažiau šildymo/šaldymo ir su tuos susijusių emisijų) ir ilgaamžiai – atlaiko 10-20 metų, kas mažina vartojimą ir su tuo susijusias atliekas. Organizacija taip pat investuoja į inovatyvius sprendimus(LEAN, IT, prefab), kurie optimizuoja resusus langų gamyboje, klientų aptarnavime, montavime ir tokiu būdu mažina energetinių išteklių suvartojimą atitinkamai ir CO2 emisijas.

MISIJA

Laimingi darbuotojai atveria langus į tvarų Pasaulį